Teadaanded

Hiljuti soetasime 8100 hektari suuruse uue kinnisvara paketi

Soetasime uue 8100 hektari suuruse metsa- ja põllumaa paketi.

Jätkame pühendumust Eesti metsadele ja laiendame oma tegevust siinsel arenenud metsamaaturuga riigis, omandades veel 8100 hektarit maad.

Soetatud metsamaaga kinnistud asuvad valdavalt Lätiga külgnevates Kagu-Eesti maakondades.

Meie praegune portfell Eestis on nüüd ligikaudu 21 500 hektarit. Oleme uhked, et meil on võimalus ja suutlikkus oma metsamaad vastutustundlikult hallata ja kasvatada koos meie uuendusliku metsamajandamise visiooni ning meie partneritega.

Meie jaoks on metsa kaitse, keskkonna ja bioloogilise mitmekesisuse kaitse sama oluline kui meie ärieesmärkide täitmine. Seetõttu alustame uutel kinnistutel viivitamatult FSC sertifitseerimise protsessi – meie vastutustundliku metsamajandamise visiooni kinnitamist, mis tähendab järjepidevat metsade kvaliteedi tõstmist läbi raiete, metsa uuendamise ja hoolduse ning liigikaitse.

Kogu Ingka Investments grupi portfelli suurus on praegu Euroopas (Eestis, Lätis, Leedus ja Rumeenias) ning USAs ligikaudu 250 000 hektarit. Meie kindel kohustus on olla vastutustundlik metsamajandaja, võttes arvesse metsade kõiki funktsioone ning planeerida oma tegevusi aastakümneid ette.

Meie tegevuse kohta saate lähemalt lugeda allpool olevatest dokumentidest